سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / جیغ و ویغ حسین شرشری

جیغ و ویغ حسین شرشری

در چند روز گذشته خبرگزاری های وابسته به اشغالگران اسلامی سروصدای زیادی پیرامون حسین شریعتمداری، معروف به حسین شرشری، مدیر مسئول روزنامه کیهان تهران راه انداخته اند. آیا دیگر به او نیازی نیست؟
اینک خبرگزاری حکومتی فارس گزارش میکند: “تهدیدات تروریستی علیه حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان اخیراً بشدت افزایش یافته است. تیم‌های عملیاتی که مشخصاً برای اقدامات تروریستی علیه نامبرده وارد کشور شده بودند دستگیر شده‌اند و اخیراً 2 بسته پستی حاوی پودرهای کشنده از مبدا خارجی به آدرس وی فرستاده شده است. این منبع با بیان این‌که مدیر مسئول کیهان پس از نگارش یادداشتی که در آن از حمایت انگلیس از برخی اقدامات ضد دینی انتقاد شده بود نیز مورد تهدید واقع شده است”.

وی در سرمقاله ای ضمن استقبال از فتوا علیه دکتر فولادوند نوشت: “چه خوش آهنگ است سفیر گلوله ای که به مغز دشمنان اسلام نشیند”. در جواب این گستاخی انجمن پادشاهی در ایران یک بسته حاوی یک گلوله برای حسین شرشری فرستاد تا خفه شود.

نه حسین شرشری و نه احمقی نژاد هیچ کدام ارزش ترور کردن را ندارند، بلکه برعکس این دو نمونه هایی هستند که چهره راستین اسلام را بهتر از سید خندان خاتمی، نمایندگی میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *