سرخط خبرها
سرآغاز / آموزشی / تماس با ما

تماس با ما

Press Office:
For media related purposes please contact our press representative Mr. Iman.‬
phone: ‎+1-310-928-1374
or
phone: ‎+1-818-921-7075
eMail: ‎iman@tondar.org‬
Pressesprecher – Deutsch:
In Medien Angelegenheiten wenden Sie sich bitte an unseren Pressevertreter Herrn Jamshid‬ Sharmahd.
tel.: ‎+1-818-921-7075
eMail: ‎info@tondar.org‬
Postal/Mailing Address:
Radio Tondar
P.O BOX 2553
Huntington park, CA 90255
U.S.A

بخش خبری:
جهت تماس با بخش خبری از طریق زیر با بانو دردانه فولادوند تماس بگیرید:
تلفن ‎+44-208-816-8487‬
ایمیل ‎dordaneh@tondar.org‬

روابط عمومی انجمن پادشاهی ایران:
جهت تماس با روابط عمومی با کدبان ایمان عافار با شماره زیر در آمریکا تماس بگیرید:
تلفن ‎+1-818-921-7075‬
ایمیل ‎iman@tondar.org‬

تماس با تارنمای «تندر»:
برای تماس با دفتر «تندر» در آمریکا با کدبان جمشید شارمهد تماس بگیرید:
تلفن ‎+1-818-921-7075‬
ایمیل info@tondar.org‬

علاوه بر آن یاران میتوانند از پیامگیر تارنما در آمریکا استفاده کنند. برای این کار:
۱- شماره تلفن ‪+1-641-715-3900‬ را بگیرید، پس از آن اپراتور شماره «اکستنشن Extention» را از شما میپرسد.
۲- شماره ‪17957‬ را بدهید و پس از آن دکمه # را فشار دهید. پس از چند لحظه پیام استاد را میشنوید.
۳- پس از اتمام درود استاد، پیام خود را بگویید. شتاب نکنبد. شما به اندازه کافی وقت دارید.
۴- این تلفن امن نیست. از دادن اطلاعات محرمانه خودداری کنید. چنانچه از درون‌مرز تماس میگیرید از دادن هرگونه اطلاعات خصوصی، مانند شماره تلفن، اسم حقیقی، … خودداری کنید

<!–
پیامگیر و فاکس مرکزی انجمن پادشاهی:
چنانچه شماره دیگری را در اختیار ندارید، با شماره زیر در آمریکا تماس بگیرید. توجه بفرمایید که از پیامهای رسیده شما برای پخش در رادیو و تلویزیون استفاده میشود. چنانچه مایل نیستید پیام شما در رادیو و تلویزیون و یا تارنما منعکس شود، در آغاز پیام خود اعلام بفرمایید «این پیام خصوصی است!»:
فاکس و پیامگیر ‎+1-818-276-1921‬ –>

برای پیوستن به «انجمن پادشاهی ایران» از درون میهن:
چنانچه از درون مرز مایل به پیوستن به انجمن پادشاهی هستید، نخست فقط یک ایمیل کوتاه به info@tondar.org بفرستید و اعلام آمادگی کنید. پس از آن ما با شما تماس میگیریم. در این ایمیل از دادن اطلاعاتی که منجر به تشخیص هویت شما میشود مانند اسم حقیقی، عکس، شماره تلفن و … خودداری کنید. از داخل میهن به هیچ وجه از تلفن شهری و یا همراه جهت پیوستن استفاده نکنید. تماس تلفنی از داخل میهن را تنها برای دادن خبر استفاده کنید.

خواهشمند هستیم برای افزایش امنیت یکی از روشهای زیر را برای نامه نگاری با «تندر» استفاده کنید:

۱- پست الکترونیکی خود را به gmail تغییر دهید. در بخش تنظیمات آن گزینه Always use HTTPS را فعال کنید. با این کار جی میل را وادار میکنید که نه تنها هنگام ورود به سیستم، بلکه تمام مراودات شما بر بستر ssl یا به عبارت دیگر https (پرتکل امن) صورت پذیرد. در تمام مدت مراوده توجه کنید که پروتکل آدرس اینترنتی از https به http تبدیل نشود. در بعضی از استانها لازم میباشد که به جای استفاده از آدرس gmail.com از آدرس https://mail.google.com بهره بگیرید. با این کار سیستم از هم آن آغاز نشست وارد ارتباط امن میشود.

۲- چنانچه امکان دسترسی به «جی میل» و سرویسی مانند آن که https را پشتیبانی بکند ندارید (مانند yahoo که تنها هنگام دادن مشخصات و ورود به سیستم از https استفاده میکند و بقیه زمان از http) پیش از ورود به سیستم ایمیل، یکی از پراکسی-فیلترشکن هایی که ارتباط آنها با پروتکل https انجام میشود را راه بیندازید و سایت ایمیل خود را (مانند yahoo.com ویا hotmail.com) همآنند یک سایت فیلتر شده باز کنید. لازم به یادآوری است که هر روز آدرس تعدادی از این پراکسی ها به همراه «پیک خبری تندر» فرستاده میشود.

۳- برای فرستادن ایمیل از یک کافی نت آشنااستفاده کنید. آشنا برای اینکه، خاطر جمع باشید که در کامپیوترهای این کافی نت سیستم های «تروجان» و یا «کی لوگر» (که فشار دکمه ها را ثبت میکند) نسب نشده باشد. از این شیوه زمانی استفاده کنید که تنها مایل هستید خبری را فوری به دست ما برسانید بدون اینکه هویت شما لو برود. اما همچنان از دادن اطلاعات خصوصی که منجر به شناخت شما میشود خودداری کنید.

برای فرستادن اطلاعات محرمانه بدون توجه به شیوه ارسال، متن شما باید حتما رمزبندی شده باشد. برای فرستادن نامه‌های محرمانه ما از سیستم GPG استفاده میکنیم. سند چگونه نامه محرمانه بفرستیم؟ را بخوانید.

یک دیدگاه

  1. شما گفتید . کدبان ایمان عافار . منظورتان از کدبان چیست؟

    پاسخ:
    «کدبان» هم آن پارسی «آقا» هست. «آقا» واژه‌ای از زبان مغولی است که وارد زبان ما شده است. «کدبان» در مقابل «کدبانو» گفته میشود. که واژه «کدبانو» که به یک بانو اطلاق میشود در زبان ما رواج داشته و دارد اما «کدبان» کمتر رواج داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *