سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / هشدار به جارچی های کوسه و کارکنان پمپ بنزین ها

هشدار به جارچی های کوسه و کارکنان پمپ بنزین ها

آتش سوزی در بازار تهران و یک پمپ بنزین، حزب الله را به وحشت انداخته است. بنا به گزارش بچه‌های تندر از تهران، شب‌هنگام پس از مراجعه به چند پمپ بنزین برای آتش زدن آن متوجه میشوند که کارکنان آن در پمپ بنزین خوابیده‌اند و در نتیجه از آتش زدن پمپ بنزین خودداری کردند، چون احتمال آسیب خوردن کارکنان آن میرفت.
به نظر میرسد که اسکان دادن کارکنان در پمپ بنزین‌ها، عمدی و به خاطر جلوگیری از آتش زدن آن میباشد. علاوه بر آن، روز ها نیز بسیجی‌ها از پمپ بنزین‌های تهران نگهبانی میکنند.
انجمن پادشاهی امروز ۴۸ ساعت به کارکنان پمپ بنزین ها و بسیجی ها فرصت داد که خود را از مراکز پخش بنزین دور نگه دارند. پس از این مهلت، بدون در نظر گرفتن هرگونه تلفات به پمپ بنزین هایی که کماکان به توزیع سوخت میپردازند حمله خواهد شد.
این روزها یک عده دختر و پسر های تنفروش سوار بر ماشین های مجلل در کوچه بازار تهران پرسه میزنند و برای هاشمی رفسنجانی (کوسه) تبلیغ انتخابات میکنند. دستمزد آنها ۲۰۰ هزار تومان برای ۲ هفته است. یکی از شرایط استخدام آنها نداشتن چادر است. چنانچه این عده به روسپی خانه های خود باز نگردند، ماشین های آنها، و در صورت مقاومت خود آنها، هدف تکآوران تندر قرار خواهند گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *