سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / پنچری و راه بندان در شهرهای ایران آغاز شد

پنچری و راه بندان در شهرهای ایران آغاز شد

در شهرهای تهران، کرج، شیراز، اهواز، مشهد، تبریز و رشت پنچری وسایل ترابری موجب راه بندان شده اند.
– چهار جوان در اطراف شیراز یکی از جاده ها را بسته اند.
– در جاده شیراز تهران یک دستگاه تریلر حامل گندم در 25 کیلومتری صفا شهر مرکز شهرستان خرم بید از جاده خارج و با یک دستگاه اتوبوس تصادف کرد.
– یکی از تکاوران از تهران خبر داد که چهارصد اتومبیل را پنچر کرده و وقتی یکی ازکسانی که اتومبیل او پنچر شده بود در حال تعویض زاپاس بوده، دلش برای او می سوزد و به او کمک می کند.
– اطراف میدان محسنی در تهران اتومبیل یکی از ماموران رژیم را آتش زدند. ماشین های آتشنشانی سر می رسند ولی نمی توانند اتومبیل آتش گرفته را به موقع خاموش کنند.
– محله زیتون در اهواز تکاورانی که راه بندان را سبب شده بودند با یک بسیجی بنام حبیبی که کارمند شرکت نفت است و به این عمل اعتراض می کند روبرو میشوند. از سوی انجمن پادشاهی به این بسیجی اخطار داده شده است.
– در بزرگراه بعثت روبروی کیانشهر در تهران پنج وسیله نقلیه از جاده خارج شده اند.
– در بزرگراه شیخ فضل الله نوری در جنوب به شمال، اول پل ستارخان در تهران، نیز یک اتومبیل آردی با کامیونی از جاده خارج و با هم تصادف کردند.
– در جاده آزاد راه کاشان-اصفهان یک تریلر با یک سواری از جاده خارج و تصادف کردند.
– یک دستگاه تریلی با یک دستگاه کامیون خاور در محور ساوه به همدان حوالی پاسگاه تجرک از جاده خارج شد.
– تردد در محور هراز مختل شد. جمهوری اسلامی این را هم به گردن سنگهای معلق در محور هراز گذاشت و روابط عمومی وزارت راه و ترابری به رانندگان توصیه کرده ضمن رعایت نکات ایمنی با احتیاط کامل در این مسیر تردد کنند.
– تردد خودروهای محورهای ارتباطی کاشان مختل شد. روزنامه جمهوری اسلامی اختلال آن را به گردن گرد و غبار گذاشت. خود روزنامه جمهوری اسلامی این خبر را داده است.
– در مشهد تصادف و اختلال در ترافیک ایجاد شده. در میدان آزادی و چهار راه معلم، راه ها بسته شده اند.
– تردد خودروهای محورهای ارتباطی کاشان مختل شد. روزنامه جمهوری اسلامی این بار نیز اختلال را به گردن گرد و غبار گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *