سرخط خبرها
سرآغاز / تماس با ما (Contact)

تماس با ما (Contact)

Press Office:
For media related purposes please contact our press representative Mr. Iman Afar.‬
eMail: ‎iman@tondar.org‬ ‎

or contact Mr. Jamshid Sharmahd
phone: ‎+1-818-921-7075
eMail: ‎info@tondar.org‬

Pressesprecher – Deutsch:
In Medien Angelegenheiten wenden Sie sich bitte an unseren Pressevertreter Herrn Jamshid‬ Sharmahd.
tel.: ‎+1-818-921-7075
eMail: ‎info@tondar.org‬

Postal/Mailing Address:
RADIO TONDAR
P.O BOX 251191
GLENDALE, CA 91225
U.S.A

تماس با بخش خبری و رسانه ای «تندر»:

جهت تماس با بخش خبری از طریق زیر با بانو دردانه فولادوند تماس بگیرید:
ایمیل ‎info@tondar.org‬

برای ارتباط کوتاه مدت از دو سیستم چت viber و telegram بر روی تلفن های همراه با شماره تلفن استودیو تندر:
‎+1-310-800-2581‬

تماس بگیرید. پس از اینکه تماس و گفتگوی شما تمام شد این شماره تلفن را از روی تلفن همراه خود پاک کنید. این دو چت سیستم مورد پشتیبانی ما هستند.

علاوه بر آن یاران میتوانند از پیامگیر تارنما در آمریکا استفاده کنند. برای این کار:
۱- شماره تلفن ‪+1-641-715-3900‬ را بگیرید، پس از آن اپراتور شماره «اکستنشن Extention» را از شما میپرسد.
۲- شماره ‪17957‬ را بدهید و پس از آن دکمه # را فشار دهید. پس از چند لحظه پیام استاد را میشنوید.
۳- پس از اتمام درود استاد، پیام خود را بگویید. شتاب نکنبد. شما به اندازه کافی وقت دارید.
۴- این تلفن امن نیست. از دادن اطلاعات محرمانه خودداری کنید. چنانچه از درون‌مرز تماس میگیرید از دادن هرگونه اطلاعات خصوصی، مانند شماره تلفن، اسم حقیقی، … خودداری کنید

رسانه «تندر» (تارنما، رادیو، تلویزیون و …) از دیدگاه روزنامه نگاری، یک رسانه حزبی است و نخستین هدف آن در درجه نخست، اشاعه و گسترش نظرات «انجمن پادشاهی ایران» است.
رسانه «تندر» به عنوان یک نهاد روشنگری و رکن مهم در مبارزات آزادیبخش ایران، علاوه بر بازتاب نظرات هموندان و هواداران «انجمن پادشاهی ایران» در راستای گسترش فرهنگ مبارزاتی خود از انتشار آثار سودبخش همه مبارزین استقبال میکند.
شما نیز چنانچه مایل هستید آثار شما از طریق رسانه های «تندر» معرفی و منتشر شود با قبول قوانین زیر اثر خود را برای ما بفرستید.

۱- «تندر» آثاری را که از طریق یک رسانه دیگر پخش شده باشند، منتشر نمیکند. شما با فرستادن اثر خود ضمانت میکنید که تنها خالق اثر هستید و یا اینکه حق انحصاری انتشار آن اثر را دارا هستید.
۲- با فرستادن اثر و انتشار آن در یکی از رسانه های «تندر»، حق انحصاری انتشار اثر، به «تندر» منتقل میشود.
۳- «تندر» حق دخل و تصرف در اثر فرستاده شده را دارد.
۴- انعکاس نام خالق اثر (چه حقیقی و چه مستعار) در صلاحدید «تندر» است.
۵- زمان و امتداد انتشار اثر در صلاحدید «تندر» است.

تماس با روابط عمومی انجمن پادشاهی ایران:

تماس با روابط عمومی انجمن پادشاهی ایران، کدبان ایمان عافار در آمریکا:
ایمیل ‎iman@tondar.org‬

تماس با روابط عمومی انجمن پادشاهی ایران، کدبان جمشید شارمهد در آمریکا:
تلفن ‎+1-818-921-7075‬
ایمیل info@tondar.org‬

برای پیوستن به «انجمن پادشاهی ایران» از درون میهن:

چنانچه از درون مرز مایل به پیوستن به انجمن پادشاهی هستید، نخست فقط یک ایمیل کوتاه به info@tondar.org بفرستید و اعلام آمادگی کنید. پس از آن ما با شما تماس میگیریم. در این ایمیل از دادن اطلاعاتی که منجر به تشخیص هویت شما میشود مانند اسم حقیقی، عکس، شماره تلفن و … خودداری کنید. از داخل میهن به هیچ وجه از تلفن شهری و یا همراه جهت پیوستن استفاده نکنید. تماس تلفنی از داخل میهن را تنها برای دادن خبر استفاده کنید.

خواهشمند هستیم برای افزایش امنیت یکی از روشهای زیر را برای نامه نگاری با «تندر» استفاده کنید:

۱- پست الکترونیکی خود را به gmail تغییر دهید. در تمام مدت مراوده توجه کنید که پروتکل آدرس اینترنتی از https به http تبدیل نشود. در بعضی از استانها لازم میباشد که به جای استفاده از آدرس gmail.com از آدرس https://mail.google.com بهره بگیرید. با این کار سیستم از هم آن آغاز نشست وارد ارتباط امن میشود.

۲- چنانچه امکان دسترسی به «جی میل» و سرویسی مانند آن که https را پشتیبانی بکند ندارید (مانند yahoo که تنها هنگام دادن مشخصات و ورود به سیستم از https استفاده میکند و بقیه زمان از http) پیش از ورود به سیستم ایمیل، یکی از پراکسی-فیلترشکن هایی که ارتباط آنها با پروتکل https انجام میشود را راه بیندازید و سایت ایمیل خود را (مانند yahoo.com ویا hotmail.com) همآنند یک سایت فیلتر شده باز کنید.

۳- برای فرستادن ایمیل از یک کافی نت آشنااستفاده کنید. آشنا برای اینکه، خاطر جمع باشید که در کامپیوترهای این کافی نت سیستم های «تروجان» و یا «کی لوگر» (که فشار دکمه ها را ثبت میکند) نصب نشده باشد. از این شیوه زمانی استفاده کنید که تنها مایل هستید خبری را فوری به دست ما برسانید بدون اینکه هویت شما لو برود. اما همچنان از دادن اطلاعات خصوصی که منجر به شناخت شما میشود خودداری کنید.

برای فرستادن اطلاعات محرمانه بدون توجه به شیوه ارسال، متن شما باید حتما رمزبندی شده باشد.

4 دیدگاه ها

 1. با دردهایی فراوان
  شاید اینجانب متوجه نشده ام🤔، ولی برای مثال خبر””کروناویروس یک سلاح بیولوژیک ساخته دست جمهوری اسلامی است”” در زیر آن گزارش لینک ، تویتر، فیس بوک، و غیره هست ولی ” و اتس اپ” نیست منظور بنده آن بود… چون بسیاری از هموطنان از “و اتس اپ” استفاده میکنند به همین خاطر با “واتس اپ” بسیار راحتتر میتوان خبرها را پخش کرد. با سپاس

 2. بسیار محم
  خدمت مسئول گرامی
  لطفا حتما یک شماره با “و اتس اپ” بگزارید تا راحت بتوان مطالب و کلیپ هایی فیلم را برایتان فرستاد… حتما این کار محم است شماره و اتس آپ….whatsapp

  پاسخ:
  مهران گرامی شماره تلفن tel.: ‎+1-818-921-7075 به همه شبکه های مجازی که نیاز به شماره تلفن دارند مانند WatsApp و Telegram و … وصل است.

 3. با درود
  گرامیان یکم اینکه چرا در این سایت “لینک برای شنیدن رادیو تندر به طور زنده” نیست!؟ دوم‌اینکه لطفا تمام برنامه ها را با زکر تاریخ اجرای آن در رادیو پخش نمایید….
  با سپاس

 4. با درود و سپاس فراوان از شما مبارزان
  این روزها آن مردک شارلاتان شهرام همایون شروع کرده به گفتن اینکه داستان مسخره شان به نام ” ما هستیم” تنها جنبش ایران است، که برنامه هم دارد و میخواهد دولت آینده ایران شود…!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣 واقعا که چقدر این مردک کلاه گزار و شارتان است و چقدر مخاطبانش بیسواد و ابلح تشریف دارند… اینها همه سعی در پنهان کردن انجمن پادشاهی را دارند….‌‌ جوابشان را مبارزان باید بدهند..‌‌‌
  با سپاس پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *