سرخط خبرها
سرآغاز / تماس با ما (Contact)

تماس با ما (Contact)

Press Office:

or contact Mr. Rozbahan
phone: ‎+1-408-461-7153
eMail: r50107@tondar.org‬

Pressesprecher – Deutsch:
In Medien Angelegenheiten wenden Sie sich bitte an unseren Pressevertreter Herrn Rozbahan .
tel.: ‎+1-408-461-7153
eMail: r50107@tondar.org‬

Postal/Mailing Address:
RADIO TONDAR
P.O BOX 251191
GLENDALE, CA 91225
U.S.A

تماس با بخش خبری و رسانه ای «تندر»:

جهت تماس با بخش خبری از طریق زیر با بانو دردانه فولادوند تماس بگیرید:
ایمیل R50107@tondar.org‬

برای ارتباط کوتاه مدت از دو سیستم چت whatsApp و telegram بر روی تلفن های همراه با شماره تلفن استودیو تندر:
‎+1-408-461-7153‬

تماس بگیرید. پس از اینکه تماس و گفتگوی شما تمام شد این شماره تلفن را از روی تلفن همراه خود پاک کنید. این دو چت سیستم مورد پشتیبانی ما هستند.

علاوه بر آن یاران میتوانند از پیامگیر تارنما در آمریکا استفاده کنند. برای این کار:
۱- شماره تلفن ‪+1-408-461-71563‬ را بگیرید، پس از آن اپراتور شماره «اکستنشن Extention» را از شما میپرسد.
۲- شماره ‪17957‬ را بدهید و پس از آن دکمه # را فشار دهید.
۳- پس از آن، پیام خود را بگویید. شتاب نکنبد. شما به اندازه کافی وقت دارید.
۴- این تلفن امن نیست. از دادن اطلاعات محرمانه خودداری کنید. چنانچه از درون‌مرز تماس میگیرید از دادن هرگونه اطلاعات خصوصی، مانند شماره تلفن، اسم حقیقی، … خودداری کنید

رسانه «تندر» (تارنما، رادیو، تلویزیون و …) از دیدگاه روزنامه نگاری، یک رسانه حزبی است و نخستین هدف آن در درجه نخست، اشاعه و گسترش نظرات «انجمن پادشاهی ایران» است.
رسانه «تندر» به عنوان یک نهاد روشنگری و رکن مهم در مبارزات آزادیبخش ایران، علاوه بر بازتاب نظرات هموندان و هواداران «انجمن پادشاهی ایران» در راستای گسترش فرهنگ مبارزاتی خود از انتشار آثار سودبخش همه مبارزین استقبال میکند.
شما نیز چنانچه مایل هستید آثار شما از طریق رسانه های «تندر» معرفی و منتشر شود با قبول قوانین زیر اثر خود را برای ما بفرستید.

۱- «تندر» آثاری را که از طریق یک رسانه دیگر پخش شده باشند، منتشر نمیکند. شما با فرستادن اثر خود ضمانت میکنید که تنها خالق اثر هستید و یا اینکه حق انحصاری انتشار آن اثر را دارا هستید.
۲- با فرستادن اثر و انتشار آن در یکی از رسانه های «تندر»، حق انحصاری انتشار اثر، به «تندر» منتقل میشود.
۳- «تندر» حق دخل و تصرف در اثر فرستاده شده را دارد.
۴- انعکاس نام خالق اثر (چه حقیقی و چه مستعار) در صلاحدید «تندر» است.
۵- زمان و امتداد انتشار اثر در صلاحدید «تندر» است.

تماس با روابط عمومی انجمن پادشاهی ایران:

تماس با روابط عمومی انجمن پادشاهی ایران، کدبان روزبهان در آمریکا:
تلفن ‎+1-408-461-7153‬
ایمیل R50107@tondar.org‬

برای پیوستن به «انجمن پادشاهی ایران» از درون میهن:

چنانچه از درون مرز مایل به پیوستن به انجمن پادشاهی هستید، نخست فقط یک ایمیل کوتاه به R50107@tondar.org بفرستید و اعلام آمادگی کنید. پس از آن ما با شما تماس میگیریم. در این ایمیل از دادن اطلاعاتی که منجر به تشخیص هویت شما میشود مانند اسم حقیقی، عکس، شماره تلفن و … خودداری کنید. از داخل میهن به هیچ وجه از تلفن شهری و یا همراه جهت پیوستن استفاده نکنید. تماس تلفنی از داخل میهن را تنها برای دادن خبر استفاده کنید.

خواهشمند هستیم برای افزایش امنیت یکی از روشهای زیر را برای نامه نگاری با «تندر» استفاده کنید:

۱- پست الکترونیکی خود را به gmail تغییر دهید. در تمام مدت مراوده توجه کنید که پروتکل آدرس اینترنتی از https به http تبدیل نشود. در بعضی از استانها لازم میباشد که به جای استفاده از آدرس gmail.com از آدرس https://mail.google.com بهره بگیرید. با این کار سیستم از هم آن آغاز نشست وارد ارتباط امن میشود.

۲- چنانچه امکان دسترسی به «جی میل» و سرویسی مانند آن که https را پشتیبانی بکند ندارید (مانند yahoo که تنها هنگام دادن مشخصات و ورود به سیستم از https استفاده میکند و بقیه زمان از http) پیش از ورود به سیستم ایمیل، یکی از پراکسی-فیلترشکن هایی که ارتباط آنها با پروتکل https انجام میشود را راه بیندازید و سایت ایمیل خود را (مانند yahoo.com ویا hotmail.com) همآنند یک سایت فیلتر شده باز کنید.

۳- برای فرستادن ایمیل از یک کافی نت آشنااستفاده کنید. آشنا برای اینکه، خاطر جمع باشید که در کامپیوترهای این کافی نت سیستم های «تروجان» و یا «کی لوگر» (که فشار دکمه ها را ثبت میکند) نصب نشده باشد. از این شیوه زمانی استفاده کنید که تنها مایل هستید خبری را فوری به دست ما برسانید بدون اینکه هویت شما لو برود. اما همچنان از دادن اطلاعات خصوصی که منجر به شناخت شما میشود خودداری کنید.

برای فرستادن اطلاعات محرمانه بدون توجه به شیوه ارسال، متن شما باید حتما رمزبندی شده باشد.

14 دیدگاه ها

 1. با سلام و دورود خدمت شما سال 99 سال جهش تولید در ایران نیست سال جهش مرگ خامنه ای و نظام او برای همیشه خواهد بود شعارهای مسخره هر سال خامنه ای هر سال با شکست مواجه می شود با توجه به افزایش گرانی اقلام معیشتی و مورد نیاز مردم و دارو و سریز شدن کاسه صبر مردم ایران ما در ماه های مهر و ابان باید شاهد قیام ها و شورشهای بزرگ در سراسر ایران باشیم اما این اعتراضات شبیه اعتراضات دی ماه 96 و ابان 98 نخواهد بود و حتی اگر رژیم با تانک و بهترین تجهیزات روبروی مردم بایستد مردم پیروز خواهند شد و ماموران امنیتی را خواهند کشت و به جهنم می فرستند سال 99 سال فرار خامنه ای سپاه پاسداران و ماموران امنیتی و اطلاعاتی از ایران خواهد بود مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 به خون انها رای می دهند و انگشتشان را به جای فشار دادن در جوهر بر روی خون انها فشار خواهند داد با پیروز شدن اقای ترامپ در انتخابات سال 2020 امریکا خامنه ای و سپاه پاسداران باید شخصا و به صورت حضوری به کاخ سفید بروند و به پای اقای ترامپ بوسه بزنند و التماس کنند خامنه ای و مزدوران او با کشتن پویا بختیاری مصطفی صالحی و نوید افکاری قهرمان از این به بعد خواب راحتی نخواهند داشت و مردم ایران انتقام خون انها را می گیرند خامنه ای و روحانی باید توسط مردم شکنجه و کشته شوند خامنه ای که خودش را رهبر مستضعفان می داند حالا در یک خانه خودش را محبوس کرده تا کرونا نگیرد و همچنین با پول هنگفتی که در حدود 400 میلیارد دلار است نمی خواهد به مردم ایران که اوضاع اقتصادی انها خوب نیست کمک کند خامنه ای که یک زمان روضه خوان بوده حالا صاحب این مقدار پول شده و قتی خامنه ای دزد است سایر سران رژیم هم دزد هستند و پول ملت ایران را غارت کرده اند مردم ایران در طول 41 سال حکومت جمهوری شیطانی ایران فقط حرف و شعار شنیده اند و عمل مثبتی از این رژیم که به بهتر شدن وضعیت مردم بیانجامد ندیده اند پس در همین سال ما کار را تمام می کنیم و کاری می کنیم که خامنه ای و مزدوران او شبانه از ایران فرار کنند نبرد مردم و نظام تازه اغاز شده و تا سرنگونی کامل ان ادامه خواهد داشت

 2. با عرض سلام و دورود و خسته نباشید خدمت شما عادی شدن روابط دو کشور امارات و بحرین باعث عصبانیت شدید سپاه پاسداران تروریست و خامنه ای جنایتکار شده است خامنه ای به خوبی این موضوع را درک کرده که این روابط به تضعیف و انزوای بیشتر جمهوری اسلامی در جهان منجر خواهد شد در زمان حکومت پهلوی و در سالهای اخر این حکومت کمیته مشترک ضد خرابکاری (ساواک) بسیاری از جوانان بی گناه ایرانی را کشت و همین جنایتها باعث عصبانیت و خشم بیشتر و عزم بیشترمردم ایران برای سرنگونی حکومت پهلوی شد در واقع شاه از ساواک ضربه خورد و اکنون هم وزارت اطلاعات همان رویه ساواک را دنبال می کند ومطمئنا این رژیم با کشتن افراد بی گناهی چون مصطفی صالحی و نوید افکاری و سایر جوانان ایرانی زودتر به سقوط و سرنگونی نزدیک و نزدیکتر خواهد شد روحانی در یکی از جلسات ستاد ملی کرونا گفت که امریکا بویی از انسانیت نمی دهد و حتی نمی گذارد پنج میلیون یورو بدست ما برسد تا برای مردم ایران دارو خریداری کنیم اما او همیشه دروغ می گوید همانطور که خمینی و خامنه ای همیشه به ملت ایران دروغ گفتند انها فقط پول می خواهند تا به لبنان و سوریه کمک کنند من همیشه ارزو می کنم که اقای ترامپ در انتخابات 2020 امریکا دوباره پیروز شود اقای ترامپ فرشته نجات مردم ایران است و اگر ایشان دوباره رئیس جمهور امریکا شوند فاتحه این رژیم منحوس خوانده شده و نابود می شود نباید اقای ترامپ به هیچ عنوان با جمهوری اسلامی مذاکره و توافق کند و باید جمهوری اسلامی را با حمله نظامی سرنگون کند و با یک حکومت جدید در ایران مذاکره کند مردم ایران جمهوری اسلامی و خامنه ای را نمی خواهند و نفرت مردم از جمهوری اسلامی بسیار بیشتر از سالهای قبل این حکومت شده است سال 99 باید سال براندازی این حکومت فاسد و دیکتاتوری باشد مرگ بر خامنه ای پاینده باد ایران

 3. با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوره سربازی من در زندان اوین بود و من اکنون یک ماه است که سربازیم به اتمام رسیده است زمانی که در زندان اوین بودم ماموران اطلاعات سربازان را مجبور به کتک زدن زندانیان با چوب می کردند که البته من هیچوقت اینکار زشت را نکردم چون همیشه کارهای بایگانی و دفتری را انجام می دادم و گاهی با افسر کادر زندان از داخل بندها بازدید می کردیم شرایط در زندان اوین وحشتناک است و صدای جیغ و فریاد لحظه ای متوقف نمی شود وقتیکه جوانان دستگیر شده در قیام ابان 98 را به زندان اوردند ماموران انها را کتک می زدند و فحش های ناموسی به انها می دادند در داخل زندان روی زبان جوانان زغال داغ می گذاشتند یا بازجوها میله داغ را روی چشمان انها می گذاشتند که بسیاری از این جوانان نابینا شدند یا بازجوها سیگار می کشیدند و ان را روی بدن زخمی انها می گذاشتند و خاموش می کردند در فصل زمستان انها را عریان می کردند و اب یخ روی انها می پاشیدند که بسیاری از انها بیمار و دچار انفولانزا شدند و هیچ کمکی به انها نمی کردند صدای داد و فریاد و کمک همیشه در گوش من بود و هیچوقت ان جنایات را فراموش نمی کنم من یک شب شاهد شکنجه سخت علیرضا علینژاد برادر خانم مسیح علینژاد روزنامه نگار بودم در ان شب دو مامور لباس شخصی به زندان اوین امدند و کارت خودشان را نشان دادند و از وزارت اطلاعات امده بودند و می خواستند که بند انفرادی علیرضا علینژاد را ببینند من ان شب در دفتر تنها بودم انها با هیکل قوی و صورت کریح و وحشتناک از من 2 عدد شمع خواستند و من نمی فهمیدم انها این شمع ها را برای چکاری می خواهند انها به من گفتند خودت هم بیا وقتی رفتیم داخل بند اقای علینژاد انها به خواهرش مسیح فحش های رکیک دادند و به او گفتند که تو باعث شدی که خواهر تو به چنگ ما نیفتد و همچنین گفتند ما نقشه حساب شده ای برای ترور مسیح داریم و گفتند که اگر با ما همکاری نکنی به زن تو جلوی چشمت تجاوز می کنیم و بچه های تو را می کشیم بعد دست و پای او را با زنجیر بستند و با توجه به زخمی بودن پاهای او زیر پاهایش دو عدد شمع گذاشتند و اقای علینژاد می گفت من نمی گذارم خواهرم را بگیرید و فریاد می زد انها در ان شب به من گفتند سرباز او را باچوب انقدربزن تا از خواهرش اعلام برائت کند و وقتی که من از دستور انها سرپیچی کردم به من گفتند برو گمشو کثافت اشغال و صبح روز بعد ان دو مامور اطلاعاتی به رئیس زندان گفته بودند برای او یک ماه اضافه خدمت بزن و یک شب هم او را بازداشت کنید همچنین در ان شب جوانان دیگر که طرفدار سازمان مجاهدین خلق ایران بودند را به شدت با چوب و کابل می زدند و وقتی که انها فریاد می زدند به انها می گفتند چرا مریم رجوی به شما کمک نمی کند اما ان جوانان شجاع دائما الله اکبر می گفتند و شعار می دادند دورود بر رجوی مرگ بر خامنه ای من بعد از اتمام دوره سربازی تصمیم به افشاگری گرفتم من از شکنجه ان جوانان و مردان و زنان ناراحت می شدم چون انها هموطن من بودند و همیشه دوست داشتم انها از این جهنم نجات یابند اکنون من دچار بیماری مغز و اعصاب شده ام و قرص اعصاب مصرف می کنم و هیچوقت صدای ناله ها و فریاد زندانیان از گوش من خارج نخواهد شد

 4. محمد رضا

  با سلام و دورود خدمت شما روحانی شیاد در یکی از سخنانش گفت که روزهای سختی روبرویم است البته روزهای سختی در انتظار کل نظام در حال سقوط انها است با تحریم شدن کل صنعت مالی این رژیم و بی پولی شدید انها روند سقوط این رژیم تشدید می شود دل کندن از این حکومت برای روحانی و خامنه ای و سپاه پاسداران بسیجیان و ماموران بی شرف وزارت اطلاعات خیلی خیلی سخت است انها در روزهای باقیمانده از سال 99 تلاش می کنند که جیب های خود را از پول پر کنند و دزدی های خود را افزایش دهند تا اگر خواستند کشور ایران را ترک کنند و احتمالا به لبنان یا سوریه بروند با پولی هنگفت بروند تا در انجا با مشکل مواجه نشوند روزی خواهد امد که مردم ایران انتقام اعدام های جوانان در سال 67 سقوط هواپیمای اوکراینی و کشته شدن 176 فرشته آسمانی بی گناه و کشته شدن جوانان مظلوم در ابان 98 را بگیرند و افرادی همچون خامنه ای روحانی ابراهیم رئیسی جلاد و ماموران اطلاعاتی و سرگوبگر را در دادگاه های مردمی محاکمه کنند مردم ایران در دادگاه های مردمی گوشت کثیف انها را با چاقو تکه تکه می کنند رژیم امید به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 دارد اما انها نمی دانند که تا قبل ازسال 1400 جمهوری اسلامی سرنگون می شود مردم ایران نه رهبر می خواهند و نه رئیس جمهور تمام رئیس جمهورهایی که در ایران امدند همه انها به کشور ایران و مردم ایران خیانت کردند مردم ایران تا این رژیم سفاک و ضد بشر را سرنگون نکنند به ارامش نخواهند رسید

 5. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما من واقعا برای کشورهای اروپایی فرانسه المان و انگلستان و سایر کشورهای اروپایی متاسفم که برای تحریمهای تسلیحاتی و اجرای مکانیسم ماشه علیه ایران با امریکا همکاری و همراهی نکردند کشورهای اروپایی همچنان نابینا هستند و جنایات جمهوری اسلامی را با چشم خود نمی بینند ایا انها سرنگونی هواپیمای اوکراینی که منجر به کشته شدن 176 مسافر بیگناه شد را ندیدند ایا انها کشته شدن 1500 جوان را در خیابانهای ایران بدست ماموران جنایتکار خامنه ای و به دستور او را ندیدند کشورهای اروپایی شریک و همدست جنایات جمهوری اسلامی ایران هستند اقای ترامپ بهترین رئیس جمهور امریکا است که توانست جمهوری اسلامی را به پرتگاه سقوط ونیستی نزدیک کند و من امیدوارم که در انتخابات سال 2020 هم ایشان مجددا پیروز شود و اینبار جمهوری اسلامی را سرنگون کند و با کمک مردم عزیز ایران یک حکومت جدید در ایران ایجاد شود که به جای جنگ با سایر کشورها و کارهای تروریستی در منطقه و جهان با همه کشورها رابطه دوستی ایجاد شود کشورهای اروپایی باید به مردم ایران کمک کنند تا از دست رژیم فاسد ایران نجات پیدا کنند نه به اخوندهای جنایتکار کمک کنند اگر اقای ترامپ جلوی این رژیم فاسد ایستادگی و انها را از دستیابی به پول نقد محروم نمی کرد همین کشورهای اروپایی حامی جمهوری اسلامی اکنون بدست این رژیم فاسد نابود می شدند خامنه ای در رویای کشورگشایی و تسلط بر کل جهان است و می خواهد که با حمله به امریکا کاخ سفید را به حسینیه تبدیل کنند تا سپاه پاسداران و بسیجیان مفت خور در انجا به سینه زنی و عزا بپردازند مردم ایران حمایت کشورهای اروپایی از رژیم فاسد و دزد ملاهای ایران را نه می بخشند و نه فراموش می کنند کشورهای اروپایی باید صدای مردم مظلوم ایران باشند انها باید اشتباه خودشان را جبران کنند و از دادگاه بین المللی لاهه در خواست کنند که جمهوری اسلامی را به علت 41 سال از جنایاتش مجازات کنند و خامنه ای و سپاه پاسداران باید به صورت حضوری در دادگاه بین المللی پاسخگوی جنایات خودشان در ایران و جهان باشند خامنه ای و سپاه پاسداران و قاتلان مردم ایران باید مجازات شوند و به سزای اعمال زشت و پلیدشان برسند مردم ایران حکومت اخوندی را نمی خواهند

 6. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما با توجه به عدم تمدید تحریمهای تسلیحاتی علیه رژیم ایران و مخالفت بعضی از کشورها از جمله فرانسه و مکرون مکار که از رژیم منحوس جمهوری اسلامی حمایت می کند باید تحریمهای سخت تر و شکننده تری علیه رژیم فاسد جمهوری اسلامی اعمال شود جمهوری اسلامی باید بفهمد در جهان قانون وجود دارد و نباید با رفتارهای سرکش خود امنیت جهان و منطقه را به خطر بیندازد و کشورهایی هم که از این رژیم حمایت می کنند ماندد چین و روسیه هم باید تحریم شوند هر چه قدر این رژیم ادامه و دوام داشته باشد ملت ایران بیشتر متضرر خواهند شد مردم ایران باید به فکر تغییر این رژیم باشند و نباید به خامنه ای اجازه حکومت را بدهند باید انقدر امریکا تحریمها را افزایش دهد تا مردم به کف خیابانها بیایند و خواستار سرنگونی جمهوری اسلامی شوند مثلا اکنون قیمت بنزین در ایران لیتری 3000 تومان است باید این قیمت به 5000 تومان و بالاتر برسد تا مردم جمهوری اسلامی را نابود کنند همچنین قیمت ارزهای خارجی و سکه و طلا و سایر اقلام معیشتی هم باید جهش بسیار بالای قیمتی داشته باشند

 7. وطنخواه

  ریدن تو قبر کورش، و داریوش و فرود و جمشید و …. همه تون دونه دونه به داخل ایران هدایت خواهید شد حتی اگر در آخرین طبقه اف بی آی هم نشسته باشید. و یا تو خود آمزیکا به سزای عمل ننگین تان خواهید رسید.

 8. من هم با پیام جون موافقم واغعاْ که این جماعت خیلی شارلاتان و بی صواد تشریف دارند. این ابلحها انجمن پادشاحی را دسط کم گرفتن. خخخخخخخخخخخ

 9. علی قاسمی

  تنها راه نجات این اقا این هست که شما هم از رژیم آخوندی گروگان بگیرید.

 10. باعث شادي و خرسندي است كه جمشيد شامهد ، اين هرزه و سگ تربيت شده آمريكا و اسراييل در حكومت مقدس جمهوري إسلامي ايران ، به دام افتاد.

 11. با دردهایی فراوان
  شاید اینجانب متوجه نشده ام🤔، ولی برای مثال خبر””کروناویروس یک سلاح بیولوژیک ساخته دست جمهوری اسلامی است”” در زیر آن گزارش لینک ، تویتر، فیس بوک، و غیره هست ولی ” و اتس اپ” نیست منظور بنده آن بود… چون بسیاری از هموطنان از “و اتس اپ” استفاده میکنند به همین خاطر با “واتس اپ” بسیار راحتتر میتوان خبرها را پخش کرد. با سپاس

 12. بسیار محم
  خدمت مسئول گرامی
  لطفا حتما یک شماره با “و اتس اپ” بگزارید تا راحت بتوان مطالب و کلیپ هایی فیلم را برایتان فرستاد… حتما این کار محم است شماره و اتس آپ….whatsapp

  پاسخ:
  مهران گرامی شماره تلفن tel.: ‎+1-818-921-7075 به همه شبکه های مجازی که نیاز به شماره تلفن دارند مانند WatsApp و Telegram و … وصل است.

 13. با درود
  گرامیان یکم اینکه چرا در این سایت “لینک برای شنیدن رادیو تندر به طور زنده” نیست!؟ دوم‌اینکه لطفا تمام برنامه ها را با زکر تاریخ اجرای آن در رادیو پخش نمایید….
  با سپاس

 14. با درود و سپاس فراوان از شما مبارزان
  این روزها آن مردک شارلاتان شهرام همایون شروع کرده به گفتن اینکه داستان مسخره شان به نام ” ما هستیم” تنها جنبش ایران است، که برنامه هم دارد و میخواهد دولت آینده ایران شود…!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣 واقعا که چقدر این مردک کلاه گزار و شارتان است و چقدر مخاطبانش بیسواد و ابلح تشریف دارند… اینها همه سعی در پنهان کردن انجمن پادشاهی را دارند….‌‌ جوابشان را مبارزان باید بدهند..‌‌‌
  با سپاس پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *